Inloopmiddag met het stichtingsbestuur

Zoals jullie weten zijn er de laatste maanden veel ontwikkelingen geweest bij onze club en wij kunnen ons goed voorstellen dat daar veel vragen over zijn. Wij organiseren daarom op zaterdag 9 februari, voorafgaand aan de wedstrijd tegen PEC Zwolle, een inloopmiddag voor al onze leden. Hierbij zullen Peter Bazuinen en Edward Jousma vanuit het stichtingsbestuur aanschuiven, Willem Jan van Elsacker vanuit de RVC en Cees Rozemond als gedelegeerd bestuurder. Zij zullen aanschuiven om antwoord te geven op alle vragen die jullie hebben, dus als je met vragen zit over de huidige stand van zaken dan is dit het moment om ze te stellen.

Kom dus op 9 februari naar onze inloopmiddag. Deze zal plaatsvinden in ons nieuwe supportershome op de omloop op Noord en begint stipt om 16:00(inloop vanaf 15:45), dus zorg dat je op tijd bent. Alle Nieuw Noord leden met een geldig toegangsbewijs voor de wedstrijd zijn van harte welkom!