Bericht Nieuw Noord bestuur
De discussie over wat wel of geen kwetsende spreekkoren zijn is in deze niet relevant. De KNVB heeft standaardvoorwaarden waar eenieder zich aan dient te houden binnen de stadionmuren. Iedereen kan en moet weten wanneer deze grens is overschreden.
Nieuw Noord is opgericht om de club positief te ondersteunen. Als vereniging zullen wij deze spreekkoren dan ook nooit goedkeuren of rechtpraten. Mede gezien de vele waarschuwingen in het verleden vinden wij het de verantwoordelijkheid van het individu om te bepalen wat je wel en niet kan zingen tijdens de wedstrijd. De consequenties zijn dan ook voor jezelf als je willens en wetens over die grens gaat. Wij hebben er wel grote twijfels over of de overtredingen op een gelijke en rechtvaardige manier zijn beoordeeld. De individuele stadionverboden zijn niet allemaal bij ons bekend, maar we hebben wel het gevoel dat er onderscheid wordt gemaakt tussen bij de club bekende NN-ers, overige NN-ers en supporters in de overige vakken. Hierover zullen wij nadere informatie opvragen bij de club.
Waar wij deze week teleurgesteld over zijn, zijn de reeks aan beperkende maatregelen die genomen zijn om onze club te kunnen ondersteunen in deze cruciale fase van het seizoen. De uitwedstrijd naar Vitesse, die van vrij vervoer is omgezet naar een (zinloze) autocombi. De beperking van de verkooptijden van tickets voor uitwedstrijden. Het meest teleurstellend zijn echter de dreigementen van de directie van sc Heerenveen om collectieve maatregelen voor het gehele staanvak in de toekomst niet te schuwen. Hiermee zullen wij als vereniging NOOIT akkoord gaan. Het gedrag van een individu verander je niet door een staanplaats in een zitplaats te veranderen.
Actie?
Welke actie gaan we ondernemen? Wat ons betreft zal er de komende tijd geen actieve ondersteuning middels trommel en capo meer plaatsvinden. De club plukt graag de lusten van fanatieke support, maar maakt zich naar onze mening onvoldoende hard voor de fanatieke supporter als het om beperkende maatregelen gaat.
Welke actie gaan we NIET ondernemen? We ondersteunen geen opgelegde acties zoals het blokkeren van de ingang van het staanvak. Er staan meerdere 'groepen' in ons staanvak, met ieder zijn eigen opvattingen. Eenieder die wenst de wedstrijd wil zien, moet de kans krijgen dat te doen. Ook moet eenieder de club positief kunnen ondersteunen als hij of zij dat wenst.
Bestuur NieuwNoord
Ik vind de gang van zaken ten aanzien van het uitdelen van de sv’s vreemd.
Ik ben eerlijk ik heb me tijdens deze wedstrijd ook bezig gehouden met deze spreekkoren en ik kies hier als individu voor,IK DOE DIT NIET UIT NAAM VAN NN!!!!
Alleen schijnbaar heb ik mij voorheen wel ‘’ voorbeeldig gedragen’’ want ik heb geen brief gehad.
Als die enge man een ruggegraat heeft (alleen dat heeft die in mijn ogen niet) dan zijn er inderdaad wel 300 individuén die dan in aanmerking komen voor een sv,waaronder ik.
Neemt echter niet weg dat de eerst volgende keer als ik een keer klootzak of iets dergelijks roep hem alsnog krijg.
Ik heb een stukje geschreven voor de leeuwarder courant KLASSE JUSTITIE YME KUIPER, of het geplaatst word is nog even afwachten.
Qau bestuur is er ten aanzien van het tijdperk vd velde weinig veranderd toen had ik het idee dat men in en bij heerenveen roomser wil zijn dan de paus en er een doofpotje cultuur op na wil houden,dit gevoel heb ik nog steeds.
Het is net of het bestuur extra regels toevoegd aan het knvb regelement om zo hun eigen koers te kunnen bepalen ten aanzien van supportersbeleid.
Ik denk niet dat bij fc utrecht de gehele bunnikside een sv krijgt ten aanzien van hun spreekkoren en gestaakte wedstrijd van dhr van dop
of de ‘’ extreme hools ‘’ van rkc die een wedstrijd tot staken brachten toen ze voor die gehaktdraaier aan het zingen waren. voetbalbesturen het is soms net politiek je krijgt er geen hoogte van.wel zijn we toe aan een frisse wind, in plaats van vriendje van die en kennisje van die en daar weer een zakenrelatie van. ook spreken ze elkaar tegen raad v commisarissen en bestuur (boppeslach omrop fryslan)
Laat die enge man zich druk gaan maken om hoe we er voor staan en wat voor voetbal er gespeeld word (het is naar mijn inziens al twee seizoenen niet om aan te zien) en die beker ben ik alweer vergeten. we krijgen vast geen resistutie voor het volgende seizoen.
Schelden doet niet zeer of je moet op zondagochtend half tien lid zijn van een andere club.
Nog ter verduidelijking dit is mijn mening en die hoeft niemand anders met mij te delen prettig weekend éénieder.














